top of page

Konsultacja 
Psychologiczna dla Młodzieży

Na konsultację zapraszam wszystkich nastolatków, którzy nie mają pewności, jakiego rodzaju wsparcie jest im potrzebne. Podczas konsultacji wysłucham Twoich potrzeb, trudności i wątpliwości. Pomogę Ci zdecydować czy potrzebujesz dalszych spotkań lub jaki rodzaj wsparcia będzie najlepiej do Ciebie dopasowany.

Szczegóły usługi 

Konsultacja psychologiczna to pierwszy krok w drodze ku lepszemu samopoczuciu i pełniejszemu życiu. Podczas konsultacji będziesz miał(a) okazję opowiedzieć o swoich obawach, problemach czy uczuciach, które Cię nurtują. Jestem tu po to, aby wysłuchać Cię z empatią i zrozumieniem, niezależnie od tego, czy borykasz się z lękiem, depresją, problemami w relacjach, czy innymi wyzwaniami.

Po zrozumieniu Twojej sytuacji, pomogę Ci zidentyfikować potencjalne przyczyny problemów oraz wypracować spersonalizowane strategie radzenia sobie. Celem jest nie tylko złagodzenie natychmiastowego dyskomfortu, ale także dostarczenie narzędzi i wskazówek, które pomogą Ci budować zdrowsze relacje, podejmować lepsze decyzje i osiągać większe poczucie satysfakcji z życia.

Nie czekaj jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia. Umów się na konsultację psychologiczną już dziś i rozpocznij swoją podróż ku lepszemu samopoczuciu i pełniejszemu życiu. 

*Osoby poniżej 18 r.ż. - na pierwszej konsultacji wymagana jest obecność rodzica oraz podpisanie przez niego zgody na udział dziecka w konsultacjach.

Dostępne online 

 60 minut

bottom of page